O Nas

Witaj w świecie piękna...

2018 Firma SUNEW przekształciła się w spółkę z o.o. i działa jako SUNEWMED+ SP. Z O.O.

SUNEW Od roku 2005 jesteśmy partnerem salonów kosmetycznych, aktywnie uczestniczymy w największych krajowych wystawach kosmetycznych prezentując ofertę oraz proponowane zabiegi czy urządzenia do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

SUNEW Twój świat piękna Wiemy doskonale jak ważna dla kobiet jest zdrowa, pięgnie rozświetlona skóra, bez problemów czy mankamentów, wiemy jak cenią swój czas, dlatego ofertę, którą prezentujemy wyselekcjonowaliśmy pod kątem skuteczności jak i najwyższej jakości- bez kompromisów! Odpowiadamy na potrzebny nawet najbardziej wymagających Klientów. Zawsze śledzimy dynamiczne zmiany zachodzące w dziedzinie kosmetologii, współpracujemy z dermatologami, którzy konsultują wporwadzane produkty. Naszym celem są zadowoleni Klienci oraz ich piękne skóry!

Najskuteczniejsze osiągnięcia w kosmetologii

Zawsze dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego reagujemy na dynamikę branży kosmetycznej wprowadzając wypróbowane propozycje z całego świata. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z rynkiem kosmetycznym!

Ten produkt jest aktualnie nie dostępny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a poinformujemy Cię gdy produkt będzie gotowy do wysyłki.