Piersi, dekolt

Piersi, dekolt

Pierwsze oznaki starzenia się skóry na szyi i dekolcie mogą pojawić się już przed trzydziestką w postaci pierwszych zmarszczek oraz zwiotczeń skóry. Wygląd skóry na szyi i dekolcie potrafi bezlitośnie zdradzić nasz wiek, dlatego tak ważne jest, byśmy przy codziennej pielęgnacji pamiętali również o tej okolicy. Dlaczego jest to takie istotne? 

Otóż skóra tych okolic jest znacznie cieńsza niż na twarzy. Niewielka ilość włókien kolagenowych, powoduje, że przy nieodpowiedniej pielęgnacji lub jej braku skóra w tych okolicach wiotczeje. Natomiast mała ilość gruczołów łojowych wpływa na słabe zatrzymywanie wilgoci w skórze. Konsekwencje zaniedbywania codziennej pielęgnacji na pewno będą zauważalne wraz z wiekiem. Aby się przed tym uchronić lepiej zadziałać profilaktycznie. Zajmuje to niewiele czasu, ponieważ szyja i dekolt nie wymagają skomplikowanych zabiegów, a na pewno pozwoli nam uchronić skórę przed przedwczesnymi oznakami starzenia. Przede wszystkim należy wyrobić w sobie nawyk pielęgnacji tej okolicy.


Porównaj produkty (0)


Płat kolagenowy BIUST 24k ZŁOTO-ujędrnienie

Płat kolagenowy BIUST 24k ZŁOTO-ujędrnienie

Płat na biust z aktywnym 24k złotem i minerałamiLuksusowy zabieg ujędrniający biust z aktywnym 24k złotemMoże być używana przez muzułmanów. Wykonana z najczystszych składników. Posiada certyfikat Hala..

Płat kolagenowy SZYJA 24k ZŁOTO-przeciwzmarszczkowy

Płat kolagenowy SZYJA 24k ZŁOTO-przeciwzmarszczkowy

Płat na szyję z aktywnym 24k złotem i minerałamiLuksusowy zabieg przeciwzmarszczkowy z aktywnym 24k złotemLikwiduje przebarwieniaMoże być używana przez muzułmanów. Wykonana z najczystszych składników...

Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Ten produkt jest aktualnie nie dostępny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a poinformujemy Cię gdy produkt będzie gotowy do wysyłki.