Maski SPA Sunew

Kojące maski-idealne po zabiegach mikrodermabrazji. Działają kojąco i wyciszająco. Delikatna, kremowa konsystencja, wygodna aplikacja i bardzo przyjemny zapach zagwarantują Twojej Klientce efekt SPA w Twoim Salonie.


Porównaj produkty (0)


Maska z wyciągiem z OLIWY

Maska z wyciągiem z OLIWY

Idealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do twarzy.Silnie nawilżająca maska do twarzy z oliwą z oliwekOliwa z oliwek jest używana od wieków do skutecznego, głębokiego ..

Maska z wyciągiem z ALOESU

Maska z wyciągiem z ALOESU

Silnie regenerującą i kojąca maska z Aloesem1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymi Idealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do..

Maska z wyciągiem z GRANATU

Maska z wyciągiem z GRANATU

Antyoksydacyjna maska do twarzy z wyciągiem z owoców granatu.1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymiIdealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczy..

Maska z wyciągiem z KAKAO

Maska z wyciągiem z KAKAO

Idealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do twarzy.Nawilżająca i odżywcza maska do twarzy z olejkiem kakaowymWyciskany z nasiona kakaowca olej kakaowym w swoim składzi..

Maska z wyciągiem z KOKOSA

Maska z wyciągiem z KOKOSA

Idealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do twarzy.Odżywcza maska do twarzy z wyciągiem z olejku kokosowegoOlejek kokosowy jest jednym z najlepszych naturalnych składn..

Maska z wyciągiem z MIGDAŁA

Maska z wyciągiem z MIGDAŁA

Idealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do twarzy.Odżywcza i nawilżająca maska do twarzy z wyciągiem z migdałówOlej migdałowy zawiera szereg naturalnych substancji od..

Maska z wyciągiem z OGÓRKA

Maska z wyciągiem z OGÓRKA

Kojąca maska do twarzy z wyciągiem z ogórka1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymiIdealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi maska do twarz..

Maska z wyciągiem z WINOGRON

Maska z wyciągiem z WINOGRON

Tonizująca maska do twarzy z olejkiem z pestek winogron1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymiIdealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywczymi mas..

Maska z wyciągiem z ŻEŃ-SZENIA

Maska z wyciągiem z ŻEŃ-SZENIA

Silnie anty-oksydacyjna maska do twarzy z ekstraktem z żeń-szenia.1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymiIdealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odż..

Maska z wyciągiem z ZIELONEJ HERBATY

Maska z wyciągiem z ZIELONEJ HERBATY

Energetyzująca maska do twarzy z wyciągiem z zielonej herbaty.1 bawełniany płat nasączony cennymi substancjami odżywczymi i łagodzącymiIdealnie przylegająca, nasączona naturalnymi składnikami odżywcz..

Pokazuje 1 do 10 z 10 (1 Stron)
Ten produkt jest aktualnie nie dostępny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a poinformujemy Cię gdy produkt będzie gotowy do wysyłki.