Lodówka na kosmetyki to nie tylko ciekawy gadżet w naszej łazience, ale istotny element, który nie tylko przedłuży świezość kosmetyku, ale i jego skuteczność. Niestety zwykła lodówka nie sprawdzi nam się i z pomocą przyjdzie lodówka kosmetyczna.

Lodówka z szybką- dzięki czemu widzimy jej zawartość, posiada funkcjonalną rączkę ułatwiającą jej przenoszenia, możliwość podłączenia w samochodzie- możesz zabrać ją ze sobą wszędzie!

Jakie kosmetyki powinniśmy przechowywać w lodówce?

Wszelkie kosmetyki trzeba przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Może w takim razie w lodówce? Nie do końca, bo przy zbyt niskiej temperaturze, a następnie ponownym ogrzaniu, mogą się znacząc rozwarstwiać, czyli z satysfakcjonującego nas zastosowania "nici".
O ile producent nie wskazał innego sposobu przechowywania, to optymalną temperaturą dla kosmetyków jest od +9 do +15 °C. Zwykle chłodziarki pracują tak, by utrzymać wewnątrz temperaturę +2 °C. 
W lodówce kosmetycznej należy zawsze przechowywać wszelkie perfumy, pomadki i tak zwane kosmetyki tlenowe.
Perfumy
bardzo szybko tracą swój aromat w słońcu i cieple. Przechowywanie ich w lodówce przedłuży trwałość. Zimą używanie może być nieco kłopotliwe, jednak latem schłodzone, zapewnią nam także dodatkowo odrobinę przyjemnego orzeźwienia.
Kremy pod oczy Ciepło może zmienić strukturę tych preparatów, które mają w swoim składzie mniej konserwantów i temu podobnych składników niż inne kremy, by nie przenikały agresywnie przez cieńsza w tych miejscach skórę. Co więcej, aby usunąć cienie i worki pod oczami wskazane są chłodne, wręcz zimne kompresy. A zatem chłodne kremy też zadziałają o wiele skuteczniej.
BIO kremy- nie zawierają konserwantów, przetrwają zdecydowanie dłużej w lodówce.
Lakiery dla paznokci wolą chodne miejsca, bo wysoka temperatura aktywizuje rozpuszczalniki, których zadaniem jest zapewnienie płynności i "poślizgu" lakieru, by się dobrze nakładał. A gdy one wyparują lakier może się rozwarstwić, albo zeschnąć. Zgęstniały lakier do paznokci rozcieńczony acetonem straci swoje właściwości i po tym jednokrotnym użyciu można go od razu wyrzucić.

Pojemność 10L

Zakres temperatur7-13

Max różnica temperatur :18

Wymiary(mm)270*284*400                  

NW:4KG  

GW:4.5KG  

Możliwość podłączenia w samochodzie! AC220V/DC12V-24V


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Lodówka kosmetyczna CW-10L

  • Producent: SUNEW
  • Kod produktu: CW-10L
  • Dostępność: 2-3 Dni
  • 590.00PLN

  • Cena netto: 479.67PLN

Ten produkt jest aktualnie nie dostępny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a poinformujemy Cię gdy produkt będzie gotowy do wysyłki.